Jak kupić winiety online na Węgry?

2021-04-12 22:19:24

Wybierasz się na Węgry, służbowo lub turystycznie? Warto już przed wyjazdem zaplanować zakup winiety węgierskiej na autostrady. Oczywiście nie ma problemu, zrobić to w czasie podróży. 
Wystarczy, skorzystać, ze strony:

https://www.winieta-online.pl 

Na tej stronie bez problemu Kupicie winietę elektroniczną na Węgry, płacąc w złotówkach. 
 

 

Firmy i podróżujący służbowo mogą otrzymać fakturę w złotówkach, co znacznie upraszcza rozliczanie się księgowo. Rejestracja winiety w systemie jest prosta bez logowania, bez koniecznej rejestracji danych osobowych, wystaczy, podać nr rejestracyjny, nr telefonu, na który SMS wysyłamy potwierdzenie rejestracji winiety, a także email, na który również wyślemy potwierdzenie rejestracji winiety.
Pamiętaj, że do momentu rejestracji winiety, potwierdzenie które otrzymasz od nas w ciągu 15- 30 minut, nie możesz, od razu korzystać z autostrad na Węgrzech, więc lepiej zawsze zaplanować 1-2 godziny przed wjazdem na autostradę na Węgrzech zakup winiety. Oczywiście można do nas także zadzwonić, aby sprawdzić, czy winieta jest już aktywna i zarejestrowana, lub można to zrobić i sprawdzić na naszej stronie:

 https://www.winieta-online.pl

Ważną informacją jest to, że samochody do 3,5 tony dzielą się na dwa typy M1 i M2

Do typu M1 należą samochody osobowe do 7 pasażerów. Natomiast do typu D2 należą samochody ciężarowe do 3,5 tony oraz mikrobusy od 8 do 9 pasażerów, łącznie z przyczepą. 

Winiety są dostępna na 10 dni, miesiąc i rok. Dla celów turystycznych zwykle winieta 10 dniowa jest wystarczająca. Oczywiście są pewne możliwości ominięcia dróg płatnych, ale przy obecnych rozwiązaniach dróg jest to często nieopłacalne i wymaga dużych umiejętności w nawigowaniu.

Zwykle turystycznie wybieramy się do Budapesztu, nad Balaton lub na wschód, na termalne kąpieliska. 

Dlatego mamy doskonałę okazję i propozycję, rezerwując u nas tygodniowy wypoczynek na Węgrzech otrzymasz węgierską winietę GRATIS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wypoczynku nad jeziorem Balaton, a także na termalnych kąpieliskach i w stolicy Budapeszcie, w którym także są termalne baseny, słynne i znane już od czasów starożytnych. 

Naprawdę warto pojechać na wypoczynek i wakacje na Węgry, bo jest bardzo ciekawy i piękny kraj.

Zapraszamy do rezerwacji tygodniowego wypoczynku z winietą gratis.

 

Uwaga!

Pamiętajcie, że winiety na Węgrzech są sprawdzanie elektronicznie. W przypadku przejazdu bez ważnej opłaty rachunek przychodzi pocztą na podobnej zasadzie jak mandat z fotoradaru. 

Nie wolno wjeżdżać na autostradę, bez ważnej winiety.

Ostrzegamy także przed parkowaniem w Budapeszcie bez opłat, tak samo mandaty przychodzą pocztą na nasza adres.