Winieta elektroniczna dla Austrii 2024

2021-04-01 06:48:03
Winieta elektroniczna dla Austrii Potrzebujesz winiety? Możesz ją zamówić online na naszej stronie internetowej w mniej niż 5 minut. Twoja winieta zostanie dostarczona w ciągu 2 godzin i będzie natychmiast dostępna. Oferujemy winietę 10-dniową, 2-miesięczną i roczną. ZAMÓW TERAZ. Złóż zamówienie w prosty sposób. Zamów swoją winietę z łatwością przez Internet, w języku polskim. Szybka dostawa. Oferujemy cyfrową dostawę w ciągu 15 minut. Zapłać z łatwością w prosty sposób za pomocą PayPal, karty kredytowej lub Apple Pay.Winieta elektroniczna dla Austrii
Potrzebujesz winiety? Możesz ją zamówić online na naszej stronie internetowej w mniej niż 5 minut. Twoja winieta zostanie dostarczona w ciągu 2 godzin i będzie natychmiast dostępna. Oferujemy winietę 10-dniową, 2-miesięczną i roczną. ZAMÓW TERAZ. Złóż zamówienie w prosty sposób. Zamów swoją winietę z łatwością przez Internet, w języku polskim. Szybka dostawa. Oferujemy cyfrową dostawę w ciągu 15 minut. Zapłać z łatwością w prosty sposób za pomocą PayPal, karty kredytowej lub Apple Pay.Jak zamówić winietę elektroniczną dla Austrii?
Kliknij przycisk „Zamów winietę”, aby złożyć zamówienie na elektroniczną winietę dla Austrii. Twoja winieta elektroniczna zostanie dostarczona internetowo i będzie gotowa do użycia w ciągu mniej niż 15 minut! Możesz złożyć zamówienie na naszej stronie w dowolnym momencie, a my gwarantujemy, że Twoje zamówienie będzie gotowe w ciągu 15 minut.
Innymi słowy, nie musisz się martwić, ponieważ zamówienia są zawsze szybko i automatycznie przetwarzane.
Zakup winiety dla Austrii
W
ybierasz się do Austrii? Wskazane jest zakupienie winiety elektronicznej przed rozpoczęciem podróży. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Otrzymamy wtedy wszystkie informacje niezbędne do tego, aby przetworzyć Twoje zamówienie na winietę elektroniczną dla Austrii. Wszystkie zamówienia są przetwarzane automatycznie, a Twoja winieta będzie dostępna w ciągu mniej niż 15 minut. Winietę i fakturę otrzymasz pocztą e-mail. Krótko mówiąc, jest to jeden z najłatwiejszych sposobów, aby swobodnie podróżować w Austrii. Bez jakichkolwiek ograniczeń.
Czym jest winieta elektroniczna?
K
orzystanie z austriackich dróg ekspresowych i autostrad za pośrednictwem winiety elektronicznej jest możliwe od 2017 roku. W przeszłości można było kupić wyłącznie fizyczną winietę, którą trzeba było przykleić do szyby pojazdu. W przeciwieństwie do tego tradycyjnego rozwiązania, winieta elektroniczna jest zawsze połączona z tablicą rejestracyjną i potwierdza, że opłacono wymagany podatek drogowy na drogach w Austrii.
Winiety są wymagane dla wszystkich pojazdów do 3,5 tony, jadących autostradami i drogami ekspresowymi w całej Austrii. Pojazdy o masie 3,5 tony lub większej muszą być wyposażone w „Go-Box”.
Po złożeniu zamówienia winieta elektroniczna zostanie połączona z tablicą rejestracyjną. Oznacza to, że Twoja tablica rejestracyjna została zarejestrowana w austriackiej bazie danych, a zatem będzie automatycznie rozpoznawana przez każdą bramkę w dowolnym punkcie poboru opłat. 
Dostępne są następujące rodzaje winiet elektronicznych: winieta 10-dniowa, winieta 2-miesięczna lub winieta roczna. W zależności od wybranego przedziału czasowego (tj. daty przyjazdu i daty wyjazdu) możesz swobodnie poruszać się w Austrii za pomocą winiety elektronicznej.
Do jakiego rodzaju dróg potrzebna jest winieta elektroniczna?
W
iniety (elektroniczne) są wymagane w przypadku pojazdów o masie do 3,5 tony, które korzystają z austriackich autostrad i dróg ekspresowych. Istnieją też konkretne drogi, które są dość drogie w utrzymaniu. Dlatego mogą na nich obowiązywać dodatkowe opłaty za pojazdy do 3,5 tony. Są one często określane jako „opłaty za przejazd odcinka” lub „stawką za przejazd” i oznacza, że wymagana jest dodatkowa „opłata za odcinek trasy”. Opłatę za przejazd danego odcinku można uiścić na miejscu lub wykupić online u nas np.: przełęcz Brenner.
Na następujących trasach obowiązuje dodatkowa opłata, tj. opłata za przejazd odcinka:
Autostrada A9 Pyhrn i tunel Bosruck
Autostrada A10 Tauern i tunel Katschberg
Autostrada A11 Karawanken
Autostrada A13 Brenner
Droga ekspresowa S16 Arlberg
Czas realizacji i koszty - Winieta elektroniczna dla Austrii
C
zy chcesz zamówić winietę dla Austrii? Na naszej stronie internetowej można kupić winietę elektroniczną. Jest to proces oszczędzający czas, ponieważ winieta elektroniczna jest dostępna w ciągu mniej niż 15 minut. Winietę i fakturę otrzymasz pocztą e-mail. W związku z tym nie jest już wymagane umieszczanie naklejki na przedniej szybie. Dostępne są różne metody płatności:
PayPal, Karta kredytowa, Apple Pay.
Dostępne są różne typy winiet elektronicznych. W zależności od ważności winiety obowiązują różne ceny:
10-dniowa winieta
2-miesięczna winieta
Roczna winieta
Podczas podróżowania w Austrii wymagane jest posiadanie pewnych środków bezpieczeństwa. Musisz mieć je zawsze przy sobie podczas jazdy w Austrii. Należy na przykład posiadać jedną kamizelkę ostrzegawczą o wysokiej widoczności na osobę. Co więcej, musisz mieć także trójkąt ostrzegawczy i apteczkę na wypadek wypadku lub awarii. Należy pamiętać, że każdy jest zobowiązany do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.